O nás

O NÁS

Divize Energy společnosti SMARTTECH má bohaté zkušenosti s větrnými projekty.

Stavíme větrné parky

Zabýváme se, přípravou, realizací a provozováním větrných elektráren. Umíme vybrat vhodnou lokalitu, provést měření větru a následně zajistit větrnou studii, ze které vzejde velice přesná predikce budoucí výroby elektrické energie.

Tým našich expertů větrné elektrárny navrhne a naprojektuje. Ať už jde např. o návrh rozmístění a velikosti elektráren, dopravní studii, která zajistí transport komponentů větrných elektráren z výrobních závodů na stavbu či projekt statiky základové konstrukce turbín pro nejrůznější typy podloží.

Zajistíme dodávku větrných turbín včetně jejich montáže na místě a následné zprovoznění. Dále vyřídíme všechny náležitosti ohledně připojení elektrárny do distribuční sítě – zajistíme projekt rozvodny, vykomunikujeme s distribuční společností všechny technické požadavky a následně dodáme a zprovozníme technologii rozvodny včetně systému vzdáleného dohledu a sběru dat z provozu elektrárny (SCADA).

Jsme špička v oboru,
chceme dále růst

Z pozice generálního dodavatele jsme zajistili výstavbu druhého největšího větrného parku v České republice, který se nachází ve Václavicích u Hrádku nad Nisou na Liberecku. Měli jsme kompletně na starost stavbu druhého největšího větrného parku v Čechách, ve Václavicích, včetně jeho přípravy, tvorby projektové dokumentace, řízení a realizace stavby, připojení na distribuční síť a kolaudace.

Naše kvalifikace

Projektová činnost ve výstavbě: Každý projekt začíná pečlivým plánováním a podrobnou analýzou. Naši specialisté mají bohaté zkušenosti s projekčními činnostmi, které zajišťují úspěch každé fáze stavby.

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování: Bezpečnost, efektivita a kvalita jsou klíčovými hodnotami, kterými se řídíme při každém kroku. Naše schopnosti v provádění staveb, úpravách a demontážích jsou zárukou spolehlivosti a optimálního výkonu větrné elektrárny.

Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení až do 400kV.

Mise a vize

Naší misí je přispívat k udržitelné energetice a snižovat negativní dopady na životní prostředí. Věříme, že větrná energie je klíčovým prvkem budoucnost a zajišťuje cenově dostupnou a stabilní energii pro budoucí generace.

Vizí společnosti je přispět k udržitelné energetice právě prostřednictvím větrné energie, což je obnovitelný zdroj, díky kterému se snižují negativní dopady na klima a přispívá se k ochraně životního prostředí. Výstavba větrného parku a následný provoz významně přispívá ke snížení emisí CO2. Každoročně tak lze eliminovat stovky tisíc tun CO2, což je zásadní krok směrem k boji proti klimatickým změnám.